ЖК «Центральний» відновив роботу на будівельних майданчиках

By 0
ЖК «Центральний» відновив роботу на будівельних майданчиках

Після Великодніх свят ЖК «Центральний» відновив роботу на двох будівельних майданчиках: по вулиці Університетській, 3/1 та Соборній, 122. Працівники дотримуються санітарних вимог та працюють переважно на відкритому повітрі.

У компанії пояснили, що відновлюють роботу для того, аби виконати свої зобов’язання перед інвесторами і підтримати економіку, яка опинилася на порозі кризи.

«Компанія поступово повертається з карантину. Наразі працює наш відділ продажів на вулиці Університетській та відновлено будівельні роботи на обох наших проєктах: ЖК «Центральний – 2» та «Центральний PREMIUM». Працівники дотримуються санітарних вимог та рекомендацій ВООЗ. Ми прийняли рішення повернутися до роботи, бо маємо відповідальність перед інвесторами, майбутніми клієнтами та працівниками, яким потрібно забезпечувати свої родини», – пояснив девелопер ЖК «Центральний» Олександр Пікулик.

Нагадаємо, що карантин в Україні продовжено до 12 травня. Однак на початку квітня Кабінет Міністрів дозволив працювати деяким стратегічно важливим компаніям. У тому числі – будівельним.