Чужий не пройде - рішення з безпеки в нашому комплексі

By 0
Чужий не пройде - рішення з безпеки в нашому комплексі

Перший будинок нашого комплексу зданий в кінці 2019 р. і ми хочемо розповісти про рішення з безпеки та доступу на територію ЖК.

Наш комплекс бізнес-класу закритого типу, тому запроектована та встановлена ​​сучасна домофона система контролю доступу Bas-IP AA-12B.

IP домофон – це найпрогресивніше та сучасне рішення серед існуючих на сьогодні домофонних систем, яке використовує для передачі даних цифрову лінію – локальну мережу або мережу інтернет. На територію комплексу ЖК Центральний-2 можна потрапити лише зателефонувавши в домофон власника квартири або на пост консьєржа.

Так само, встановлена ​​система з розпізнавання номерних знаків для в’їзду на територію комплексу та в паркінг.

Ніяких серверів, тільки IP камери: камери Dahua, які виступають в ролі мінікомп’ютера і оперативно контролюють в’їзд / виїзд на територію.

Також з електронним ключем можна увійти в будь-який вхід на територію, що дуже зручно; а якщо ви втратили карту, то її можна заблокувати, чтоби ніхто не скористався та отримати нову.

Безпека наших клієнтів є одним з важливіших приорітетів забудовника, тому для комфортного та безтурботного життя ми використовуємо найсучасніші засоби безпеки.